Akrep 8.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Akrep 8.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Akrep dizisinin yeni bölümü 28 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Akrep bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/9mdj0

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Köşeye sıkışan Ferda, şeytani planını uygulamaya koyuyor. Annesi Perihan tarafından Berna’nın öldüğü geceyle ilgili sorgulanan Ferda, şimşekleri Fikret’in üzerine çekmek için zekice bir hamle yapacak.

Fikret, cinayet gecesiyle ilgili delil bulmak için çalışırken, İpek’in kalp ameliyatı, ailenin sorunlarını bir kenara bırakıp bir araya gelmesine vesile olacak.

Karısının katilinin sevgilisi olduğu gerçeğiyle yüzleşen Fikret ne yapacak? Ferda cinayetle ilgili üzerinde toplanan şüpheleri dağıtabilecek mi? Perihan, kızının ölümüyle ilgili gerçeğe ulaşabilecek mi? İpek’in ameliyatı başarılı geçecek mi?

2 Yorum Var

  1. Secil

    24 Ocak 2021 - 21:20

    Normal deyil bunlar

  2. Şema

    24 Ocak 2021 - 16:05

    Amaaaan bitirin gitsin olmadı bu dizi bu kadar iğrençlik bu devirde bile gitmez. Eh bu da ders olsun yapımcıya senariste daha iyi insanlar çoğunlukta. Kötülük aut , iyilik in. YAŞASIN İYİLİK alın yalınızı kirli paranızı pis ilişki yumağı dizinizi güle güle seyredin.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.