Akrep 5.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Akrep 5.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Akrep dizisinin yeni bölümü 8 Ocak Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Akrep bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/wvafg

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Kendi kurduğu oyunda büyük darbe alan Ferda, Merve’yle arasını düzeltemez. Elindeki tüm kozları da kaybedince, çareyi bir kutu ilaç içmekte bulur. Ancak gelişi ile sevindiremediği Perihan’ı, bir kızını daha intihar ile kaybetmenin vicdan yüküyle bırakmak için durumdan haberdar eder.

Ferda’nın intihar ettiğini öğrenen Perihan, başta Ferda olmak üzere herkesi çok şaşırtacak kararlar alacaktır. Diğer yanda; Ferda’nın intiharının nedeni Şahin ve Duru’nun şüphelenmesine neden olur. Kafalarındaki sorulara cevap bulmak için İpek’le konuşmaya giden iki kardeş, babaları ve hayatlarına aniden giren teyzeleri arasında bir ilişki olabileceğinden şüphelenirler.

Perihan’ın yeni kurduğu oyunu çözmeye çalışan Fikret, Ferda ile de artık karşı cephelerdedir! Evin içinde gerilim bir türlü bitmezken, Fikret Selma’yı akşam yemeğine eve getirecektir. Aile sofrası gün geçtikçe kalabalıklaşan evde, gençlerin kafası gelen misafir ile iyice karışacaktır.

Ferda’nın telefonunu ele geçirmek isteyen Fikret, telefonda bulunan fotoğrafları silmek için Perihan’dan sürpriz bir yardım alır. Çünkü Perihan, Ayşem’i bulmuştur. Ayşem ile ilgili bilgiler, ilk önce Ferda’nın telefon şifresini bulmayı sağlayacaktır. Perihan, Ayşem’e ait bilgilerle bundan sonra ne yapacaktır?

4 Yorum Var

 1. İpek

  9 Ocak 2021 - 08:21

  Hayat da çok negatif olmamak lazım herşeyide mundar etmek hiç de adil değil. Siz haberleri seyredin bakın oradaki rezilliğe neler var diziyi de mundar etmeyin bence çok iyi Demet Akbağ’ın performansını seyretmek bile yeter bu dizi için tebrikler

 2. Sema

  6 Ocak 2021 - 18:46

  Şu akrep kendi kendini soksun ve finiş.

 3. Sema

  5 Ocak 2021 - 21:51

  Bu ne genişlik kardeşim, kardeşinin ölümüne sebep olmuş kocasıyla yatıyor ve bile bile devam ediyorlar bu ne midesizlik hangi para böyle rezilliği örter ve iyice mide bulantısı bir rezalet.

 4. Anonim

  5 Ocak 2021 - 20:31

  Cabuk çıkyor hersey ortaya bence final yakın 😩

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.